Proteine me Matcha Vital Proteins 341Gr

L8,999.00

Compare
SKU: 857273008703 Categories: , ,

Description

Matcha Collagen është një shtesë shumë e popullarizuar për njerëzit që luajnë sport, duke përfshirë sporte me intensitet të lartë, dhe kanë lëndime të kyçeve ose muskuloskeletor. Matcha Collagen është pa gluten dhe laktozë dhe përdor çaj jeshil matcha me cilësi të lartë me origjinë japoneze

Pse eshte krijuar Matcha Collagen?
Eshte krijuar  për të ndihmuar njerëzit të bëjnë një jetë më të plotë, gama e shtesave ushqimore me cilësi të lartë të Vital Proteins funksionon për të promovuar bukurinë, shëndetin dhe elasticitetin

Proteinat Vital Matcha Collagen është bërë nga çaji jeshil japonez matcha me cilësi të lartë dhe kullota të ngritura të lëkurës së lopës për të siguruar cilësinë më të lartë dhe përfitimin ushqyes.

Një pluhur i gjithanshëm që mund të përzihet në lëngje të nxehta dhe të ftohta – mund ta shtoni në ushqimet tuaja të preferuara, smoothie ose milkshakes! Një mënyrë e shkëlqyeshme për të filluar ditën tuaj!

Kolagjeni Matcha nga Vital Proteins është një pluhur kolagjeni i aromatizuar me çaj jeshil matcha që siguron 10g peptide të kolagjenit të gjedhit me cilësi të lartë për racion.

Kolagjeni është një proteinë e rëndësishme strukturore që gjendet në flokë, lëkurë dhe thonj, si dhe ind lidhës, tendona, ligamente dhe kocka

Përfitimet e kolagjenit Matcha
E disponueshme: kolagjeni tretet dhe absorbohet lehtë nga trupi
E pasur me antioksidantë: Matcha përmban 137 herë sasinë e antioksidantëve të çajrave të tjerë të gjelbër
E dobishme: Ndihmon në përmirësimin e flokëve, lëkurës, thonjve, nyjeve, ligamenteve dhe tendinave
Lehtë për t’u përdorur: nuk kërkohet përgatitje e ndërlikuar! Thjesht shpërndani atë në 8 oz. gotë me ujë të ftohtë ose të nxehtë

Kapaciteti: 341Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proteine me Matcha Vital Proteins 341Gr”

Your email address will not be published.