Pluhur Hirre me Arome Natyrale 93% Protein Plusin 250Gr

L3,799.00

In stock

Compare
SKU: 5060142011574 Category:

Description

Plur organik me baze bimore te hirres se birres

Mund ta shtoni ne qumesht ose uje 1 luge dhe e pini

Ky pluhur nuk permban gruse, soje dhe suplemte te tjera kimike

Kapaciteti: 250 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Hirre me Arome Natyrale 93% Protein Plusin 250Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *