Plurur Orizi me 81% Proteine Pulsin 250Gr

L1,899.00

In stock

Compare
SKU: 5060142010706 Categories: ,

Description

Pluhur 100 % i perbere me baze organike te orizit

Mund te shtoni nje luge ne embelsira, drithera ose musli dhe ushqimi do jete me i pasur me vitamina

Perberesit: Proteina te orizit kafe

Kapaciteti: 250 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Plurur Orizi me 81% Proteine Pulsin 250Gr”

Your email address will not be published.