Pluhur Shege Navitas 113Gr

L2,199.00

Pluhuri i Shegës Navitas është bërë nga heqja dhe lëngimi me kujdes i farave të pasura me lëndë ushqyese nga frutat premium, shegë organike, pastaj tharja e ngrirjes së lëngut në pluhur.

Merrni një ose dy lugë në lëngje frutash, smoothie ose kos për një shtim të lehtë të lëndëve ushqyese.

Navitas Organics Pomegranate Powder është gjithashtu i shijshëm nese e shtojme ne ëmbëlsire,smoothe ,ose sallate

Compare
SKU: 811961022563 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Shege Navitas 113Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *