Pluhur Proteinik me Kolagjen 100Gr

L4,999.00

In stock

Compare
SKU: 5060018513157 Category:

Description

Kolagjeni ynë i pastër detar është kolagjeni i pastruar i hidrolizuar i tipit 1, që do të thotë se është më i lehtë për t’u përthithur sesa kolagjeni detar jo i hidrolizuar.  Polipeptidet e kolagjenit janë plotësisht të tretshëm dhe të butë në zorrë për shkak të peshës së tyre të ulët molekulare.

Pa gluteni, laktoza dhe qumështet

Përbërësit: Kolagjen Detar 100% i Hidrolizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik me Kolagjen 100Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *