Pluhur Proteinik me Kakao & Maca Pulsin 300Gr

L2,999.00

In stock

Compare
SKU: 5060142011550 Categories: ,

Description

Supershake e energjisë kakao dhe maca ka 20 gr proteina të plota me bazë bimore për shërbim dhe ka një kompleks perfekt të vitaminave b për të mbështetur një mënyrë jetese aktive.

Kjo perzierje e proteinave vegane thjesht mund të shtohet në ujë ose në zgjedhjen tuaj të qumështit për një pije të lehtë të tretshme ndërsa jeni në shtëpi ose gjatë udhëtimit.

Përbërësit Proteina e Bizeles (62%) Proteina e Orizit (11%) Proteina e Farave te Kungullit (10%) Pluhur Kakao (6%) Aromatizues Natyral Pluhur Maca (2%) Thickener (Guar Gum) Trashës (Xanthan Gum) B Kompleks ëmbëlsues (Glikozide Steviol) Kompleksi B përmban: Niacin (B3), Acid Pantotenik (B5), Piridoksinë (B6), Tiaminë (B1), Riboflavinë (B2), Biotinë, Acid Folik (B9), Cianokobalamin (B12).

Kapaciteti: 300 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik me Kakao & Maca Pulsin 300Gr”

Your email address will not be published.