Pluhur Proteinik me Ekstrakt Luleshtrydhe Natyrua 210Gr

L2,999.00

In stock

Compare
SKU: 5060238482226 Categories: , ,

Description

Redukton lodhjen dhe lodhjen
Superproteina e bimëve organike është një pluhur proteina vegane që kombinon farat e kërpit të shtypura në të ftohtë të ëmbëlsuar lehtë me sheqer kokosi të përzier me fruta dhe superushqime. Kjo pije proteinike furnizon një përmbajtje të lartë të proteinave dhe një gamë të gjerë të vitaminave dhe mineraleve për të mbështetur funksionin optimal të trupit.

Proteina është veçanërisht e rëndësishme për mirëmbajtjen e muskujve, duke promovuar rritjen e muskujve dhe rimëkëmbjen pas ushtrimeve. Për më tepër, ky pluhur proteina i pasur me lëndë ushqyese zvogëlon lodhjen dhe lodhjen

Kapaciteti: 210Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik me Ekstrakt Luleshtrydhe Natyrua 210Gr”

Your email address will not be published.