Pluhur Proteinik me Ekstrakt Bizele Pulsin 250Gr

L1,999.00

Out of stock

SKU: 5060142011215 Categories: ,

Description

Pluhuri i proteinave me shije natyrale të çokollatës Pulsin përmban proteinë bizele të cilësisë më të lartë e cila është lehtësisht e tretshme dhe e pasur me zink dhe hekur

Përgatitja dhe përdorimi: Shtoni 25g (2 lugë ëmbëlsirë) në një mikse së bashku me 250 ml qumësht ose ujë sipas dëshirës tuaj dhe tundeni. Mund ta konsumoni ne cast ose ta merrni me vete

Çdo racion 25g përmban 17g proteina

Mund te merrni 1 deri në 3 racione në ditë

Përbërësit: Proteina bizele (83%), aromatizues natyral, pluhur kakao, aromatizues natyral i kakaos, ekstrakt krunde orizi, trashës (çamçakëz xanthan), weetmbëlsues (glikozide steviol)

Kapaciteti: 250Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik me Ekstrakt Bizele Pulsin 250Gr”

Your email address will not be published.