Pluhur Proteinik me Baze Proteina Kerpi 210Gr

L2,799.00

In stock

Compare
SKU: 811961020569 Categories: ,

Description

Pluhuri i proteinave organike të kërpit Navitas Naturals është një superushqim eko-miqësor i bërë nga farat e kërpit të dendura në lëndë ushqyese. Si një nga burimet më të pasura bimore të fibrave dietike dhe Acideve Yndyrore Thelbësore, Pluhuri Proteinor Organik i Navitas Naturals gjithashtu përmban 50% proteina që e bën atë të dobishme për shëndetin qelizor dhe muskulor

Pluhur kërpi organik Premium eshte burimi i proteinave

Përziejini lehtë në smoothie, qull, produkte të pjekura dhe receta të tjera
Pluhuri i kërpit Navitas Organics është 100% fara kërpi organike që janë thërrmuar, shtypur në të ftohtë dhe bluar butësisht.

Navitas Organics Hemp Powder përmban të gjitha nëntë aminoacidet thelbësore që bëjnë një proteinë të plotë. Eshtë gjithashtu një burim i shkëlqyeshëm i magnezit dhe hekurit.

Kapaciteti: 210Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik me Baze Proteina Kerpi 210Gr”

Your email address will not be published.