Pluhur Proteinik me Baze Bizele Kiki 170Gr

L1,999.00

Out of stock

SKU: 5060018511740 Categories: ,

Description

Pluhuri Organik i Bizeleve të KIKI përmban mbi 83% proteina natyrore me bazë bimore, e cila është thelbësore për këdo që dëshiron të mbajë ose të ndërtojë muskuj. Pluhuri i Proteinave Bizele Organike të KIKI rrjedh nga bizelet e verdha të rritura organikisht. Eshtë një proteinë e pasur me perime që ka pak yndyrë, do të thotë se është e lirë nga çdo produkt shtazor dhe materiale të modifikuara gjenetikisht, duke e bërë atë një alternativë perfekte për vegjetarianët dhe veganët. Pluhuri i proteinave të bizeles është një përbërës i gjithanshëm dhe bashkohet mirë në një gojëmjaltë ose lëng. Ka një strukturë të lëmuar, pa shije të veçantë që përzihet lehtë si me lëngje ashtu edhe me ushqime

Benefitetet:

– E lartë në proteina
– I pasur me magnez
– I pasur me hekur
– I pasur me kalcium
– I pasur me zink
– I pasur me bakër
– 100% e papërpunuar
– Vegan / hipoalergjik
– Përzihet lehtësisht si në ushqime të ëmbla ashtu edhe në ato të shijshme

Kapaciteti: 170Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik me Baze Bizele Kiki 170Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *