Pluhur Proteinik i Farave te Lulediellit Clearspring 350Gr

L2,199.00

In stock

Compare
SKU: 5021554002994 Category:

Description

Çfarë është pluhuri i proteinave të farës së lulediellit?
Pluhuri i proteinave të farës së lulediellit Clearspring është bërë duke përdorur 100% farëra të papërpunuara nga një prodhues i familjes artizanale. Këto fara të plota thjesht shtypen në të ftohtë, thahen dhe bluhen imët në një fabrikë tradicionale të mundësuar nga Energjia neutrale e karbonit.Pluhuri me proteina organike të lulediellit Clearspring jashtëzakonisht i ushqyeshëm është mënyra perfekte për të rritur marrjen e proteinave si pjesë e një diete të shëndetshme të ekuilibruar.

Benefitet:

E papërpunuar
Vegan
Pa gluten.
Të larta në fibra.
49% Proteina bimore.
I ulët në yndyrë të ngopur.

Shërbehet në mënyrë ideale në granola ose smoothie.
Kapaciteti: 350Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik i Farave te Lulediellit Clearspring 350Gr”

Your email address will not be published.