Pluhur Proteinik Bioglan Inulin 250Gr

L2,199.00

In stock

Compare
SKU: 5060216563442 Category:

Description

Inulin është një fibër e tretshme në ujë, e marrë nga rrënja e çikores e cila ofron një sërë përfitimesh shëndetësore.

Bioglan Inulin është lehtësisht i tretshëm në lëng dhe mund të përfshihet në dietën tuaj të përditshme pa ndonjë zhurmë – duke shtuar ujë, lëng, smoothie, drithëra, pjekje ose ushqime të tjera që shijoni.

• Të lartë në fibra
• Promovon mirëqenien e tretjes në mënyrë të natyrshme

Përdorimi: Merrni 1 lugë çaji (5g) deri në 3 herë në ditë

Përbërësit: Çikore amtare (Cichorium intybus). Inulin Përmban sheqerna që ndodhin natyrshëm.

Shtesat ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të ekuilibruar ose mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Konsultohuni me profesionistin tuaj të kujdesit shëndetësor para se të merrni nëse jeni shtatzënë, duke ushqyer me gji, nën mbikëqyrje mjekësore ose duke marrë ilaçe

Kapaciteti: 250Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik Bioglan Inulin 250Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *