Pluhur Proteine Chocolate Sunwarrior 375Gr

L4,499.00

In stock

Compare
SKU: 814784027067 Categories: ,

Description

Warrior Blend bashkon dhe shumefishon fuqine e disa burimeve te pasura te proteinave ne nje formule te bute, me shije fantastike, e cila eshte jashtezakonisht superiore ndaj perberesve individuale. Trigliceridet me zinxhir te mesem nga arra e kokosit pastaj bashkohen me kete bashkim dinamik per te krijuar nje proteine unike, te paperpunuar, me baze bimore me nje profil te plote aminoacidesh jashtezakonisht te pasur me Arginine, Lisine, Leucine dhe aminoacide te degezuara

Warrior Blend eshte nje superushqim lehtesisht i tretshem, i mbushur me lende ushqyese i persosur per kedo qe deshiron te permiresoje shendetin dhe palestrene  tyre

Perberesit: Bizele te verdha, nje superushqim me fibra te larta, kalori te ulet, ushqyese te dendura vegjetariane, bizelet jane gjithashtu nje burim i mrekullueshem i proteinave dhe aminoacideve me baze bimore. Proteina nga bizelet ploteson te gjitha kerkesat thelbesore te aminoacideve te FAO-s. Aminoacidet qe gjenden ne bizele perfshijne Lysine, Arginine, Glutamine, Leucine, Isoleucine & Valine (Amin Acidet e Zinxhirit te degezuar-BCAAs)

Kokosi: Arrat e kokosit permbajne acide yndyrore esenciale qe ekzistojne ne madhesine e duhur per tu djegur si energji dhe jo si ruajtur si yndyre trupore. Yndyrnat ne kokos perbehet nga MCT, ose tregliceride me zinxhir te mesem, qe kane shume perfitime shendetesore qe rrotullohenrreth vetive te tyre anti-inflamatore

Farat e Kerpit: Fara e kerpit eshte nje burim i plote i proteinave, duke furnizuar te gjitha aminoacidet thelbesore qe ju nevojiten. Farat e kerpit te tretshme dhe te asimiluara bejne nje ushqim pothuajse te persosur qe eshte i pasur me fibra, klorofil, yndyrna te shendetshme dhe shume vitamina dhe minerale gjithashtu

Kapaciteti: 375Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteine Chocolate Sunwarrior 375Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *