Pluhur Organike i Proteinave te Kerpit Natyrua 300Gr

L2,199.00

In stock

Compare
SKU: 5060238480048 Categories: , ,

Description

Organike Hemp Protein Powder është një proteinë me bazë bimore e cila ndihmon për të ndërtuar muskuj të ligët, për të ruajtur nivelet e energjisë dhe për të ndihmuar rikuperimin. Ai siguron 20 aminoacide duke përfshirë 9 aminoacidet thelbësore.

Burim magnezi, hekuri, zinku, bakri dhe mangani
Burimi i acideve yndyrore omega-3
Me aromë të shijshme, e përsosur për tu përzier në gojëmjaltë tuaj pas stërvitjes
Organike dhe pa gluten

Kapaciteti: 300Gr

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Organike i Proteinave te Kerpit Natyrua 300Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *