Pluhur Organik Natyrua 250Gr

L2,999.00

In stock

Compare
SKU: 5060238482233 Category:

Description

Kjo përzierje e superushqimeve me cilësi të lartë nga e gjithë bota kombinon maka peruan me kakaon më të mirë të kakaos dhe lucuma. Hurmat e ëmbla, carob dhe aromatizuesi natyral i çokollatës i japin pluhurit të pijeve një shije unike.

Përgatitja: Përzieni 25 g 1/2 lugë gjelle) me 250 ml qumësht, alternativë perimesh ose lëng frutash dhe përzieni mirë.

Kapaciteti: 250Gr

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Organik Natyrua 250Gr”

Your email address will not be published.