Pluhur Organik i Pasur me Vitamine C Golden Green 40Gr

L2,199.00

In stock

Compare
SKU: 4673802488527 Category:

Description

Nje burim organik i vitamines C

I pershtatshem per vegjetarianet dhe veganet

Pa gluten dhe laktoze

Vitamina C kontribuon ne formimin normal te kolagjenit per funksionimin normal te lekures, kercit te mishrave te dhembeve dhe eshtrave

Beni nje smoothi ne mengjes duke perdorur pluhurin Camu Camu

Camu Camu eshte nje kokrra te kuqe e vogel nga zemra e pyjeve tropikale te amazones

Manaferrat zgjidhen me dore dhe thahen ne ngrirje per te ruajtur te gjitha te mirat

Kapaciteti: 40Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Organik i Pasur me Vitamine C Golden Green 40Gr”

Your email address will not be published.