Pluhur me Proteina te Vaniljes Pulsin 250 Gr

L4,500.00

In stock

Compare
SKU: 5060142012137 Categories: ,

Description

Pluhur me vanilje e bere me aromatizues natyrale dhe eshte e persosur per ata qe ndjekin nje diete ushqimore me karbohidrate te uleta

Perberesit: Pluhur triglicerid me zinxhir te mesem, proteina te bizeles, proteina te fasules faba, aromatizues natyrore

Vitaminat: Acid askorbik, vitamine C, B3, B6, B1, B9, B12, B2

Kapaciteti: 250 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur me Proteina te Vaniljes Pulsin 250 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *