Pluhur me Proteina Organike te Hirres Pulsin 250 Gr

L2,999.00

In stock

Compare
SKU: 5060142010980 Categories: ,

Description

Nje pluhur i pebere 100 % nga proteina me baze bimore

Eshte organike, pa gluten, pa grure dhe pa sheqer te shtuar

Perberesit: Proteina organike e hirres koncetrat

Kapaciteti: 250 Gr

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur me Proteina Organike te Hirres Pulsin 250 Gr”

Your email address will not be published.