Pluhur me Manaferra Natyrua 150Gr

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 5060238480734 Categories: ,

Description

Mbushje me omega 3 dhe hekur
I ngarkuar me zink dhe kalium
E pasur me magnez dhe fibra
Naturya Breakfast Boost Superberries është pikërisht ajo që ju duhet për të mbingarkuar mëngjesin tuaj me vetëm një lugë me 5 superushqime të mahnitshme. Produktet e Naturya janë ushqimet më të pasura me lëndë ushqyese të natyrës. Një spërkatje e shpejtë do të mbingarkojë vaktet tuaja me mirësinë që i nevojitet trupit.

Naturya Breakfast Boost Superberries përmban manaferra të artë, manit, manaferrat goji, boronicat dhe pluhurat acai. me shumë acide yndyrore omega 3 të cilat kontribuojnë në mirëmbajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak. Burim i proteinave për të ndërtuar dhe mbajtur masën muskulore

Kapaciteti: 150Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur me Manaferra Natyrua 150Gr”

Your email address will not be published.