Pluhur me Fara Liri Bio me Ektrakt Vitamine D Linwoods 360Gr

L1,250.00

In stock

Compare
SKU: 5016887003800 Category:

Description

Një kombinim i farërave të lirit , një burim i pasur me acide yndyrore thelbësore omega-3 (ALA, acid alfa-linolenik), me larminë në rritje të Bacillus coagulans (Ganeden BC30) dhe vitaminës së diellit; Vitamina D.

Vitamina D ndihmon trupin të thithë kalcium, duke mbajtur kockat dhe dhëmbët në gjendje të mirë

Perfitimet: Proteina kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore dhe mirëmbajtjen e kockave normale.

Vitamina D3 kontribuon në thithjen normale të kalciumit dhe në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve normalë.

Magnezi kontribuon në metabolizmin normal që jep energji dhe kontribuon në zvogëlimin e lodhjes dhe lodhjes.

Omega 3 ALA (acid alfa linolenik) kontribuon në mirëmbajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak.

Kapaciteti: 360Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur me Fara Liri Bio me Ektrakt Vitamine D Linwoods 360Gr”

Your email address will not be published.