Pluhur Kremoz Angel Delight Banana 59Gr

L150.00

In stock

Compare
SKU: 5000354770036 Category:

Description

Angel Delight Banana është një nga shumë aromat e shijshme që janë tani në dispozicion.

Thjesht përziejeni me qumësht, tundeni dhe do të keni një ëmbëlsirë me gëzof dhe të lehtë që fëmijët do ta duan shumë.

Angel Delight Banana është plot vitamina  të kalciumit dhe nuk përmban aromë apo ngjyra artificiale, dhe as yndyrë të hidrogjenizuar.

Përbërësit: Sheqer, vaji i palmës, amidoni i modifikuar, Emulgifikuesit (Esteret e Propilen Glukolit të Acideve Yndyrore, Lecitinat), Agjentët e Gelling (Fosfat Natriumi, Difosfatet), Laktoza (Qumështi), Proteinat e Qumështit, Pluhuri i Bananes (2%), Pluhuri i Hirrës (Qumështi), Karbonat kalciumi, Agjent anti-koks (Dioksid silici), aromatizues, ngjyra (karotene)

Kapaciteti: 59Gr

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Kremoz Angel Delight Banana 59Gr”

Your email address will not be published.