Pluhur Kakoa Natyrua 150Gr

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 5060238480710 Categories: ,

Description

Kremi i mëngjesit për Cocoa Crunch është i përsosur për granola, gojëmjaltë dhe kos dhe ka prekjen e majave të kakaos, arrave të kërpit të freskët, manit, fara chia, goji berries, kokosit dhe pluhur kakao. Cocoa Crunch është e mbushur me acide yndyrore Omega 3 dhe proteina dhe është me bazë bimore.

Përdorni: Përzierja mund të shtohet si një përbërës i mirë për përzierjen me granola, kos ose një gojëmjaltë

Kapaciteti: 150Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Kakoa Natyrua 150Gr”

Your email address will not be published.