Pluhur Inuline 250Gr

L1,499.00

Inulin është një fibër e tretshme e nxjerrë nga rrënja e çikores.

Natures Aid Inulin është 100% natyrale dhe mund të shtohet në çdo ushqim apo pije.I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

Përzieni 1-2 lugë çaji (2-5g) çdo ditë në ujë, shake, smoothie, lëng ose kos

Compare
SKU: 5023652416253 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Inuline 250Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *