Pluhur Goji Berry 113Gr

L2,099.00

Rritni lehtësisht marrjen tuaj të antioksidantëve me Navitas Organics Goji Berry Powder. Një pluhur i butë frutash, Goji Powder është një burim i shkëlqyeshëm i vitaminave, veçanërisht i vitaminës A (20%për racion)

E pasur me antioksidantë (Vitamina A)
Butësisht e ëmbël dhe e shijshme
Pluhuri Navitas Organics Goji Berry është ideal për përzierjen në smooth,në kos ose duke e shtuar ne  ëmbëlsira.

Compare
SKU: 811961020460 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Goji Berry 113Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *