Pluhur Aromatik per Trupin me Zamban Yardley 200Gr

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5060322952352 Category:

Description

Aromë e lehtë, delikate dhe e butë me Lily of the Valley. Ky talk do ta lërë lëkurën tuaj të butë, të butë dhe të freskët pas larjes ose dushit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Aromatik per Trupin me Zamban Yardley 200Gr”

Your email address will not be published.