Pluhur Acai Naturya 125 GR

L3,799.00

Rrenjet Acai shtrihen në brigjet e Amazonës, degët e tyre që japin fruta, përkulen me peshën e manave të rrushit.

Këto fruta të mahnitshëm janë të pasur me vitaminë A, kalcium, yndyrë të pangopur dhe fibra dhe janë një burim i Hekurit.

Midis shumë përfitimeve të tjera, Vitamina A kontribuon në metabolizmin normal të hekurit, ndërsa kalciumi mbështet mpiksjen normale të gjakut dhe hekuri kontribuon në transportin normal të oksigjenit në gjak, dhe formimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës.

Pra, falë këtyre lëndëve ushqyese, Acai mund të ndihmojë për të mbështetur shëndetin e gjakut tuaj.

Shtoni në ujë, lëng frutash, smoothie,kos, sherbet, ëmbëlsira, biskota.

Ne rekomandojmë 10-15 gram për 200 ml servirje.

Out of stock

SKU: 5060238480093 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Acai Naturya 125 GR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *