Pjalme Blete Organike Green Origins 75Gr

L1,099.00

Poleni Organik i Bletës është polifloral, duke e bërë atë cilësinë më të lartë të disponueshme.

Ka një aromë të ëmbël, një ngjyrë të artë dhe një aromë të çajit të sapo-përgatitur. Poleni mblidhet nga bletët ndërsa ata ushqejnë lulet e egra për nektar.

Bletarët e çertifikuar organikisht më pas mbledhin me kujdes polenin nga kosheret dhe e thanin për të ruajtur përmbajtjen natyrore ushqyese.

Fituesi i Çmimit Great Taste 2017 – me akreditim me dy yje .Super e shendetshme si per te rritur ashtu edhe per femije.

Compare
SKU: 5060426630699 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjalme Blete Organike Green Origins 75Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *