Pite te Mbushura me Torte Lovegrass 320Gr

L799.00

Out of stock

SKU: 5060608360178 Category:

Description

Pitet Teff Waffle&Pancake Mix jane pa gluten, me shumë proteina, kalcium, hekur, magnez dhe bakër, jo vetëm një burim i vitaminave B.

Teff është e vetmja kokërr që dihet se përmban sasi të konsiderueshme të Vitaminës C

Eshtë i pasur me fibra prebiotike 

Përzierja e Pancakes Lovegrass dhe Waffle ofron një alternativë të shijshme, pa gluten dhe të paketuar nga ushqimi, për petullat ose waffles të rregullta

Përbërësit: Miell Teff, sheqer organik kokosi, pluhur i bardhë veze me varg të lirë, pluhur pjekje pa gluten

Kapaciteti: 320Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pite te Mbushura me Torte Lovegrass 320Gr”

Your email address will not be published.