Pite Pataks 64Gr

L399.00

Out of stock

SKU: 5011308325776 Category:

Description

Delikatesisht e lehtë dhe krokante
Burimi i fibrave
Pa gluten
Asnjë konservues artificial, ngjyra ose aromë
Burimi i fibrave

Përbërësit: Miell thjerrëzash, Vaj rapese, Kripë, Agjentë Rritës (Hidroksid kalciumi, Karbonate natriumi, Difosfate)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pite Pataks 64Gr”

Your email address will not be published.