Pite Tortilla Misri me Perime Old el Paso 478Gr

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 8410076472502 Categories: ,

Description

Përbëresit:Miell gruri, ujë, stabilizues: glicerinë, vajra bimorë (palme dhe farë rapese) në përmasa të ndryshueshme, emulgator: mono dhe digliceride të acideve yndyrore, dekstrozë, pluhurat e pjekjes: hidrogjen karbonat natriumi, difosfat disodiumi, kripë

Kapaciteti: 478Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pite Tortilla Misri me Perime Old el Paso 478Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *