Pije me Xhinxher James White 70Ml

L325.00

In stock

Compare
SKU: 5020934007048 Categories: ,

Description

Intensiv dhe i nxehtë me 40% Lëng Organik Xhenxhefili
Përmbajtja e përforcuar me zing shtesë nga djegiet
Nuk ka ruajtës ose ngjyra artificiale
Përbërësit:Lëng organik i grimcuar xhenxhefili (40%), lëng organik molle (59.5%) dhe aromatizues organik i djegës (0.5%)

Antioksidant: acid askorbik

Kapaciteti: 70Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pije me Xhinxher James White 70Ml”

Your email address will not be published.