Pije me Soje Cereal 1L

L260.00

Out of stock

SKU: 8018031000298 Category:

Description

Perbesit: Lëngu i sojës (ujë, sojë e dekortifikuar 8%), sheqer kallami 1.3%, karbonat kalciumi, aromatizues natyral i vaniljes, kripë deti, stabilizues: celulozë, çamçakëz guar, përzierje e vitaminës d (kolecalciferol, maltodextrin), mund të përmbajnë gjurmë të: arrave, qumështit , vezë dhe gluten

Kapaciteti: 1L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pije me Soje Cereal 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *