Pije Fresukese Biter me Limon 1L

L150.00

In stock

Compare
SKU: 5000128158862 Category:

Description

Pije e butë me aromë të limonit të hidhur me kalori të ulët dhe ëmbëlsues

Përbërësit: Ujë i gazuar, limon i tretur nga koncentrati (2%), lëng limoni nga koncentrati (1%), stabilizues (çamçakëz akacie), aromatizues (përfshirë kininë), rregullator i aciditetit (citrat natriumi), konservues (sorbat kaliumi) ), Ëmbëlsues (Acesulfame K, Sucralose)

Kapaciteti: 1L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pije Fresukese Biter me Limon 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *