Perla Vajore per Dushin Dirty Works 75Gr

L200.00

In stock

Compare
SKU: 5060388889623 Category:

Description

 Pasi të zhyten në ujë të nxehtë, këto perla të vogla me magji hidratuese do të shpërndahen në banjë dhe do të lëshojnë vajrat e tyre ushqyes – duke e bërë banjën tuaj një oaz relaksimi me erë të ëmbël. Ndërsa zhyteni, vajrat do të rinovojnë dhe ushqejnë lëkurën, kështu që më pas lëkura juaj ka erë dhe duket hyjnore. 75g Perlat vajore të banjës ushqyese E shkëlqyeshme për lëkurën e thatë Erë e ëmbël

Kapaciteti: 75 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perla Vajore per Dushin Dirty Works 75Gr”

Your email address will not be published.