Pergatites per Kek Red Velvet Betty Croker 425Gr

L350.00

In stock

Compare
SKU: 5010084903536 Category:

Description

Përbërësit: Sheqeri, mielli i grurit, yndyra e palmës, pluhuri i kakaos i zvogëluar nga dhjami (3%), agjentët rritës (fosfat kalciumi, karbonate natriumi), niseshte misri, emulsifikues (esteret e propan-1,2-diolit të acideve yndyrore, mono dhe digliceridet e Acidet yndyrore Natriumi Stearoil-2-Laktilat), Kripa, Stabilizuesi (Çamçakëz Xanthan), Ngjyrat (Karmina, Ekstrakt Paprika), Aromat, Agjenti i Trajtimit të Miellit (Acidi Askorbik)

Kapaciteti:425Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pergatites per Kek Red Velvet Betty Croker 425Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *