Pergatites per Kek me Cokollate Betty Croker 425Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5010084903512 Category:

Description

Asnjë ngjyroses artificiale ose ruajtës

Përbërësit:Sheqeri, mielli i grurit, pluhuri i kakaos i zvogëluar nga dhjami (6%), agjentët rritës (karbonatet e natriumit, fosfatet e kalciumit), yndyra e palmës, emulsifikuesit (esteret e propanit – 1,2-diol të acideve yndyrore, mono dhe digliceridet e acideve yndyrore, Natriumi Stearoil-2-Laktilat), Amidoni i Misrit, Kripa, Stabilizuesit (Celuloza e Metodit të Karboksit të Natriumit, Xantan Gum)

Kapaciteti: 425Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pergatites per Kek me Cokollate Betty Croker 425Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *