Pepsi Max 2L

L299.00

In stock

Compare
SKU: 4060800103307 Category:

Description

Shija maksimale, pa sheqer. Një pije e gazuar e guximshme dhe freskuese pa sheqer

Cola e gazuar me kalori të ulët që ka vetëm 1 kalori për kanaçe

Një pije e butë me gaz me pak kalori

Pepsi MAX është kola, aromë lëkundëse, pa shije – që shpërthen me shije dhe pije freskuese të guximshme. Pije perfekte për kohë argëtimi së bashku, në shtëpi ose gjatë udhëtimit

Përbërësit: Ujë i gazuar, Ngjyrë (Karamel E150d), enmbëlsues (Aspartame, Acesulfame K), Acide (Acid Fosforik, Acid Citrik), aromatizues (përfshirë Kafeinë), Ruajtës (Sorbat Kaliumi)

Kapaciteti: 2L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pepsi Max 2L”

Your email address will not be published.