Pepsi 1.25L

L250.00

In stock

Compare
SKU: 4060800302014 Category:

Description

Me shijen e saj të lehtë dhe të freskët, Diet Pepsi ju jep të gjithë freskimin që ju nevojitet, me zero sheqer dhe zero kalori

Pija e butë me dietë Pepsi është pije e butë me aromë kola me kalori me ëmbëlsues. Ai përmban një burim të fenilalaninës dhe vjen me zero sheqer, zero kalori dhe zero karbohidrate. Më së miri shërbehet i ftohur

Perberesit: Ujë i gazuar, Ngjyrë (Karamel E150d), Acide (Acid fosforik, Acid citrik), aromatizues (përfshirë kafeinën), ëmbëlsues (Aspartame, Acesulfame K), rregullator i aciditetit (citrat natriumi), konservues (sorbat kaliumi)

Kapaciteti: 1.25L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pepsi 1.25L”

Your email address will not be published.