Pelena per Notin Huggiest S5-6 Muaj, 12-18Kg, 12Cp

L1,149.00

In stock

Compare
SKU: 5029053538426 Category:

Description

Perdoren per femije: 5-6 muaj/ 12-18  kg

Pelenë noti Me pelenat e notit të Huggies Little Swimmers fëmija juaj mund të luajë në ujë.

Pelenat normale zgjerohen në ujë dhe bëhen të rënda, gjë që bën që foshnja të fundoset.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelena per Notin Huggiest S5-6 Muaj, 12-18Kg, 12Cp”

Your email address will not be published.