Pelena per Notin Huggiest 3-4 Muaj, 7-15 Kg, 12 Cp

L1,149.00

In stock

Compare
SKU: 36000183399 Category:

Description

Perdoren per femije: 3-4 muaj/ 7-15 kg

Pelenë noti Me pelenat e notit të Huggies Little Swimmers fëmija juaj mund të luajë në ujë.

Pelenat normale zgjerohen në ujë dhe bëhen të rënda, gjë që bën që foshnja të fundoset.

Paketimi permban 12 cope

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelena per Notin Huggiest 3-4 Muaj, 7-15 Kg, 12 Cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *