Pelena Pampers per Lekure te Thate te Femijes, S6 , 33Cp

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 4015400689614 Category:

Description

Pampers pelena të thata për fëmijë me Kanale Ajrore unike për një tharje brenda natës. Një shtresë ekstra e thatë për të ndihmuar në shpërndarjen e lagështisë në mënyrë të barabartë dhe për ta mbajtur atë larg lëkurës së foshnjës

Një bërthamë thithëse me Mikro Perla për të bllokuar lagështinë. Për deri në 12 orë. Anët e zgjatura sigurojnë një përshtatje të rehatshme për mbrojtje të shkëlqyeshme nga rrjedhjet brenda natës

Një shtresë e sipërme e butë si pambuku pranë lëkurës së foshnjës (nuk përmban pambuk)

Përdorni me peceta Pampers

Madhesia: 6

Paketimi permban 33 cope

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelena Pampers per Lekure te Thate te Femijes, S6 , 33Cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *