Pelena Pampers per Lekure te Thate te Femijes, S4+10-15Kg , 41Cp

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 4015400602149 Category:

Description

Pampers pelena të thata për fëmijë me Kanale Ajrore unike për tharje të ajrit brenda natës, Një Shtresë Extra Dry për të ndihmuar në shpërndarjen e lagështisë në mënyrë të barabartë dhe për ta mbajtur atë larg lëkurës së foshnjës, Një bërthamë thithëse me Mikro Perla për të bllokuar lagështinë. Për deri në 12 orë, anët e zgjatura sigurojnë një përshtatje të rehatshme për një mbrojtje të shkëlqyeshme të rrjedhjeve brenda natës,  2x më të forta të këmbëve sigurojnë mbrojtje shtesë ndaj rrjedhjeve dhe mbajnë fëmijën tuaj të thatë deri në 12 orë

Përdorni me peceta Pampers

Madhesia: 4+ (10-15Kg)

Paketimi permban 41 cope

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelena Pampers per Lekure te Thate te Femijes, S4+10-15Kg , 41Cp”

Your email address will not be published.