Pelena Pampers me Mbrojtje Perfekte S4, 9-14Kg, 19Cp

L1,300.00

Out of stock

SKU: 8001090184009 Category:

Description

Thuaj lamtumirë ndryshimeve të bezdisshme të pelenave me Pampers Premium Protection Pants. Duke shfaqur një rrip të butë dhe të zgjatur, dhe të Gjithëpërfshirës 360˚ Fit ato vazhdojnë me vetëm një tërheqje, edhe kur fëmija juaj tundet. Janë punuar me materiale të buta si pendët për të siguruar prekjen më të butë të Pampers në lëkurë. Materialet me frymëmarrje plus e mbajnë fëmijën tuaj rehat për deri në 12 orë thatësi të besueshme në Pampers

3 hapa të thjeshtë për t’u përdorur – tërhiqni, grisni anët, rrotullohuni për t’i hedhur, dhe mansheta në këmbë që përshtaten me lëvizjet e foshnjës për një përshtatje të butë

Projektuar për të lejuar ajrin të rrjedhë lirshëm brenda pellgut për tharje të thatë, Mikro Perlat thithëse dhe bllokojnë lagështinë deri në 12 orë thatësi

Përdorni me peceta Pampers.

Madhesia: 3 (9-14Kg)

Paketimi permban 19 cope

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelena Pampers me Mbrojtje Perfekte S4, 9-14Kg, 19Cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *