Pelena Pampers Active S6 per Femije 15Kg+ , 22Cp

L1,899.00

In stock

Compare
SKU: 8001841770673 Category:

Description

Ndërsa fëmija juaj bëhet më aktiv, ju do të dëshironi një pelenë që siguron një përshtatje të rehatshme dhe një mbrojtje të besueshme që mund të vazhdojë me çdo lëvizje
Kjo është arsyeja pse pelenat Pampers Active Fit kanë 360 ° Comfort Fit me materiale super të buta dhe të shtrira që i përshtaten formës së foshnjës tuaj të butë. Ata gjithashtu japin deri në 12 orë mbrojtje nga rrjedhja e gjithanshme për lojë pa shqetësime.
Perdorimi: Pampers Active Fit Nappy Pants janë gjithashtu të lehta për tu ndryshuar: vetëm një tërheqje për tu vendosur, grisni anët për heqje të lehtë, mbështilleni dhe sigurohuni me shirit për asgjësim të lehtë, pa marrë parasysh sa të egra janë lëvizjet
Përbërësit: Nafta, Alkooli Stearyl, Lëngu i Parafinës, Ekstrakti i Gjetheve të Aloe Barbadensis

Madhesia:6

Paketimi permban 22 cope

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelena Pampers Active S6 per Femije 15Kg+ , 22Cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *