Patatina me Proshute Button D Or 170Gr

L250.00

In stock

Compare
SKU: 3250391906086 Category:

Description

Lista e përbërësve:Patate e dehidratuar 47% (përfshirë ruajtësin: sulfitet), vaj luledielli, niseshte,grurë dhe patate, shurup glukoze gruri, aromatizues me aromë maltodextrin, dekstrozë, kripë, aroma dhe aroma tymi, erëza dhe aromatikë, përmirësues i aromës: klorur kaliumi, ngjyra : ekstrakt paprika

Kapaciteti: 170Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patatina me Proshute Button D Or 170Gr”

Your email address will not be published.