Patatina me Kripe Button D Or 170Gr

L250.00

In stock

Compare
SKU: 3250390506980 Category:

Description

Lista e përbërësve: Patate e dehidratuar 52%, vaj luledielli 23%, niseshte,grurë dhe patate, shurup glukoze, aromë natyrale, vaj rapese, emulgator: mono dhe digliceride të acideve yndyrore, kripë

Kapaciteti: 170Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patatina me Kripe Button D Or 170Gr”

Your email address will not be published.