Patatina Klasike San Carlo 80Gr

L120.00

Out of stock

SKU: 8003130141195 Category:

Description

Perberesit: Patatet, vajrat bimorë (palma, luledielli oleik i lartë), kripa e jodizuar, mund të përmbajnë gjurmë qumështi, mustardë, soje dhe selino

Kapaciteti: 80Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patatina Klasike San Carlo 80Gr”

Your email address will not be published.