Patate e ëmbël dhe Ragu Vici 7m+Piccolo

L399.00

Compare
SKU: 5060452490175 Category: Tag:

Description

Perberesit:patate e ëmbël 25%, domate 21%, perime 16,9%, karrota 11%, viçi 10%, qepë 5%, presh 5%, kërpudha 4%, djathë çedër 2%, barishte, hudhër

Shënimet e Ruajtjes dhe Përdorimit Asnjëherë mos e vendosni qesen ne mikrovalë Pasi të hapet mbajeni në frigorifer dhe konsumojeni brenda 24 orësh

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patate e ëmbël dhe Ragu Vici 7m+Piccolo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *