PASTRUES SIMPLE MICELLAR I FYTYRES 200ML

L299.00

Compare

Description

Simple Micellar Cleaning Water është nga pastruesit më të avancuar por më i butë i fytyrës deri më sot. Ndihmon në largimin e ndotësve të njohur për irritimin e lëkurës dhe e lë atë të pastër dhe të freskët. Rrit menjëherë hidratimin e lëkurës me 90%! Përmban përbërës që e duan lëkurën, të përsosur për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë vitaminën B3, vitaminën C dhe ujin e pastruar trefish. Nuk përmban parfume artificiale, asnjë ngjyrë apo bojë dhe asnjë kimikate të ashpër që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj, duke e bërë atë perfekte edhe për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi:

Hapi 1: Aplikoni një sasi të bollshme uji pastrues në një jastëk pambuku.

Hapi 2: Fshijeni jastëkun e pambukut përreth fytyrës, nuk keni nevojë të fërkoni lëkurën.

Hapi 3: Fshijeni butësisht rreth syve të mbyllur. Nuk ka nevojë për shpëlarje pas!

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES SIMPLE MICELLAR I FYTYRES 200ML”

Your email address will not be published.