Furce Pastruese per Shishet Dr Browns

L899.00

In stock

Compare
SKU: 072239007006 Category:

Description

Furçë ergonomike e pastrimit të shisheve me dizajn modern dhe ngjyra të gëzueshme.

Eshtë i përshtatshëm për të gjitha shishet e rrjedhës natyrore, si dhe për thithkat e Dr. E Brown-it.

Dizajni i tij i zgjuar kombinon sfungjer dhe fije për pastrim të përpiktë.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furce Pastruese per Shishet Dr Browns”

Your email address will not be published. Required fields are marked *